VIVAX (ladina k. – ´pikaealisus´, ´elujõud´) on maailma juhtiv bioregulaator peptiididel põhinevate tervishoiulahenduste brand.

VIVAX arendab innovaatilisi tooteid, teenuseid ja seadmeid üksikisikutele, era- ja avalikele tervishoiusüsteemidele, võimaldamaks saavutada parendatud füüsilise ja vaimse soorituse, pikema ja parema kvaliteediga elukogemuse.

VIVAX põhineb üle 35 aastat arendatud biomeditsiiniteadusel, mis on leidnud tunnustust ja nõudlust maailmaturgudel. Arendused põhinevad Nõukogude Liidu “Armee Meditsiiniakadeemia” ja “Bioorgaanilise Keemia Instituudi” juhtimisel 1970-ndates omandatud kogemustel ja toitumise ning bioregulatsiooni alastel uuringutel millesse oli hõmatud kümneid teadus- ja uurimisasutusi üle kogu 18 liikme ja 280 miljoni inimesega Liidu. Liidu lagunemise järel 1992.a jätkus teadustöö erainvestorite toel, mille tulemuseks on tooted aminohaptest sünteesitud tervele kehale omased lühikeste bioregulaator-peptiidide komplekside ja aktiivsed looduslikud komponentite (peamiselt Euraasia kontinendi faunast) bassil.

“Teadusliku Ilu Akadeemia” («Академия Научной Красоты»; lühidalt “ANK”), peakontoriga Moskvas, Venemaa Föderatsioonis, on Eestist pärit ettevõtjate 1994.a asutatud ettevõte, eesmärgiga korraldada Lääne tualeti- ja kosmeetikatoodete ning seadmete tarnet ja jaotust endistes NSVL riikides. ANK on kümnete maailmakuulsate tualeti- ja kosmeetikatoote ja -seadmete brändide jaotaja endise NSVL liikmesriikide aladel. ANK on üks peamiseid bioregulaatorite alase teadustegevuse ja uuringute toetajaid ning on võimaldanud arenduse tulemuste, väljendatuna 180 tööstusomandina, tekkimise ja säilitamise.

VIVAX Care on VIVAX tooteliinide Euroopa (Tier1) jaotusüksus:
Dent – profülaktilised ja ravivad suuõõne hoolduse vahendid;
Sport – rehabiliteerimis ja profülaktilised vahendid muskuloskeletaalse süsteemi hoolduseks;
Slim keha silueti modelleerimise ja naha hoolduse vahendid.

Peatselt toome ka turule :
Pep´s – meditsiinilise ja profülaktilise toimega toidulisandid;
Youth Gems – kosmeetika naha hoolduseks ja loomulik ilu taastamiseks.

VIVAX toodete tootmisel on rakendatud ISO 9001:2015 kvaliteedi juhtimise süssteemi, ISO 22716 (GMP) – head tootmistava, ГОСТ 31460-2012 “Kосметикa” ГОСТ 7983-99 “Пасты зубные” nõudeid. VIVAX tooted läbivad iga aasta nõuetekohasuse kontrolli menetlused EAC, EÜ, US jne. turule laskmiseks.

VIVAX tooted on saadaval täna Tarbijatele pea igal kontinendil: Euroopas, Aasias, Põhja- ja Lõuna Ameerikas, Austraalias.
Küsi oma lähima jaemüüja kohta võttes kontakti

0

Your Cart