Vastavalt peptiidide bioregulatsiooni teooriale – endogeensed peptiidid bioregulaatorid osalevad rakupopulatsioonide strukturaalse ja funktsionaalse homöostaasi säilitamises -, peptiidid kontrollivad geeniekspressiooni ja valkude sünteesi, mis on bioloogilise süsteemi ülemineku markerid normist patoloogiasse, vältides seeläbi kvantitatiivseid struktuurseid ja funktsionaalseid muutuseid (vananemist).

Kui on häiritud peptiidide bioregulatsioon, väheneb organismi resistentsus väliste ja sisemiste destabiliseerivate tegurite suhtes, mis teenivad enneaegse vananemise põhjuseid. Peptiid-bioregulaatorite rakendamisel tervishoius on tõestatult tõhus erinevate haiguste ja patoloogiate, sh teiste ravimite suhtes resistentsete haiguste, vastu võitlemisel.

VIVAX pakub uuenduslikke bioloogiliselt aktiivseid toidulisandeid (parafarmaterjale), mis põhinevad algselt imetajate elunditest ja kudedest eraldatud peptiidkompleksidel. Bioloogiliselt aktiivsed toidulisandid kapslite kujul avaldavad reguleerivat toimet rakulisel tasemel ja kasutatakse organismi resistentsuse parandamiseks ebasoodsate keskkonna-, ilmastikutingimuste, tööalaste ja muude tegurite mõjude ning samuti operatsioonide taastusperioodi ajal, traumad, haigused; alatoitumise ning suurte füüsiliste koormuste korral;
vanade ja väga vanade inimeste peamiste organismi süsteemide funktsioonide säilitamiseks, haiguste esinemise ohtu vähenemiseks.

VIVAX Peptiidide väärtused:
• Haigestumise vähenemine >10-15%.
• Akuutsete hingamisteede viirusnakkuste vähenemine.
• Osteoptiliste haiguste (sh osteoporoos) ja liigeshaiguste (artriit ja artroos) vähenemine.
• Kahjulike töötingimuste kutsepatoloogia ennetamine >20%.
• Bioloogiliste tegurite tõttu enneaegse suremuse vähenemine >20%.

VIVAX toidulisandid on läbivad iga aasta turule laskmise lubatavuse menetlused.