3. MILLEENIUMI ENNETAV MEDITSIIN – KOHE!
AK1 – pankrease peptiidifraktsioonid
– kõhunäärmest eraldatud peptiidikompleksid, selektiivne toime erinevatele kõhunäärme rakkudele, normaliseerib rakkude metabolism ja reguleerib kõhunäärme funktsiooni.
AK2 – kilpnäärme peptiidifraktsioonid  – neil on selektiivne toime kilpnäärme erinevatele rakkudele, normaliseerivad rakkude metabolism ja reguleerivad kilpnäärme funktsioone.
AK3 – veresoonte peptiidifraktsioonid – on saadud veresoontest, neil on selektiivne toime vaskulaarseina erinevatele rakkudele, normaliseerivad rakkude metabolism ja reguleerivad veresoonkonna süsteemi funktsioone
AK4 – kõhrekoe peptiidifraktsioonid –  on saadud kõhrest ja luukoest, omavad selektiivset mõju kõhrkoe ja luukoe erinevatele rakkudele, normaliseerivad rakkudes metabolismi ja reguleerivad liigeste ja selgroo funktsiooni.
AK5 – aju peptiidifraktsioonid – mõjuvad selektiivselt närvirakkude ja aju mitmesugustele rakkudele, normaliseerivad rakkude metabolismi ja reguleerivad nende funktsioone.
AK-6 – tüümuse peptiidfraktsioonid – on saadud harknäärmest, omavad selektiivset mõju immuunsüsteemi erinevatele rakkudele, normaliseerivad rakkude metabolismi ja reguleerivad immuunsüsteemi funktsioone
AK7 – maksa peptiidfraktsioonid – on saadud maksast, omavad selektiivset toimet erinevatele maksarakkudele, normaliseerivad rakkude metabolismi ja reguleerivad maksa funktsiooni.
AK8 – epifüüsi / käbinäärme polüpeptiidifraktsioonid –  on saadud käbinäärmest, omavad selektiivset ja sihitud mõju epifüüsi rakkudele, normaliseerivad melatoniini sünteesi ja neuroendokriinsüsteemi tööd, reguleerides absoluutselt kõiki tsüklilisi protsesse kehas, taastava antioksüdant- ja immuunsusstaatuse.
AK9 – neerupetiidifraktsioonid– on saadud neeru parenüühmast, omavad sihitud ja selektiivset toime neerurakkudele, normaliseerivad nende ainevahetust ja funktsiooni; reguleerivad kuseteede tööd
AK10 – mao limaskesta polüpeptiidifraktsioonid – on saadud mao seinast, omavad sihitud ja selektiivset toimet mao limaskesta rakkudele, normaliseerivad nende ainevahetust ja funktsiooni.
AK11 – silmade kudede polüpeptiidifraktsioonid – eraldatud silmadest, omavad sihitud ja selektiivset toime võrkkestale, tsiliaarsete lihaste ja konjunktiivi rakkudele, normaliseerides nende funktsioone ja ainevahetust; reguleerivad visuaalse analüsaatori funktsiooni.
AK12 – põie peptiidifraktsioonid – neil on on selektiivne toime põie seina rakkudele, normaliseerivad põie seina rakkude metabolism, stimuleerivad detruusori ja sulgurlihase lihase toonust.
AK13 – Munandite peptiidifraktsioonid – meeste reproduktiivsüsteemile – on saadud munanditest, omavad selektiivset mõju meeste suguelundite rakkudele, suurendavad funktsionaalset aktiivsust ja suurendavad seemnerakkude motiilsust. Kliiniline uuring on näidanud meeste reproduktiivsüsteemi funktsiooni kompleksse restaureerimise tõhusust, sealhulgas munandite hüpofüüsi pärast ioniseeriva kiirgusega kokkupuudet, meeste viljatusel, pärast mitmesuguseid mürgiseid tegureid mis kahjustavad meestel reproduktiivsüsteemi, ka vanemate vanuserühmade meestel, et säilitada reproduktiivsüsteemi funktsioone.
AK14 – südamelihase peptiidifraktsioonid – on saadud südamelihasest, omavad selektiivset toimet müokardi rakkudele, normaliseerivad metabolismi kardiomüotsüüdides. Kliinilises uuringus näidatud efektiivsus kardiomüotsüütide funktsionaalse aktiivsuse häiretega seotud haiguste puhul: infarktijärgsel perioodil, müokardi hüpertroofia korral, müokardi düstroofia korral, südame isheemiatõbi, hüpertooniline haigus mitmesuguse geneesioosiga, ja eakatel inimestel et säilitada funktsionaalne müokardi aktiivsus.
AK15 – munasarjade peptiidifraktsioonid – on saadud munasarjadest, omavad selektiivset mõju munasarjarakkudele, reguleerivad munasarjade metaboolseid protsesse, soodustavad munade valmimist ja parandavad munasarjade tsüklilist aktiivsust. Kliinilises uuringus näidatud efektiivsus naise reproduktiivse süsteemi funktsiooni kompleksne taastumine mitmesuguse genesioosiga patoloogiliste haigusseisunditega, sealhulgas munasarjade hüpofunktsiooniga, menstruaaltsükli häiretega, menopausijärgsete häiretega, naiste viljatus seoses hormonaalse seisundi häiretega, samuti vanemate vanusegruppide naistel, et optimeerida reproduktiivse süsteemi funktsiooni.
AK16 – eesnäärme peptiidifraktsioonid – saadud eesnäärmest, omavad selektiivset mõju eesnäärme kude rakkudele, normaliseerivad eesnäärme rakkude metabolismi. Kliiniliste uuringutega näidatud efektiivsus erineva genesioosiga haiguse korral, sealhulgas healoomulise eesnäärme hüperplaasia, eesnäärme adenoomi, kroonilise prostatiidi ja vanemate vanuserühmade meeste paljunemisvõime säilitamiseks funktsiooni taastamiseks.
AK17 – neerupealiste peptiidifraktsioonid – saadud neerupealisest, millel on selektiivne toime neerupealistele, normaliseerib neis ainevahetus, suurendab nende funktsionaalset aktiivsust. Kliiniline uuring kinnitas hormonaalse seisundi taastumise efektiivsust mitmesuguste häirevormide korral, sh ekstreemsete keskkonnateguritega kokkupuutumisel, pikaajalisel kokkupuutel töö- või psühhoemotsionaalse stressiga, alatoitumise ja vananemisega, et säilitada endokriini funktsioone.
AK18 – lihaste peptiidifraktsioonid – saadud õlavarre-kolmpealihasest, omavad selektiivset mõju müotsüütidele, normaliseerivad neis ainevahetust, suurendavad nende funktsionaalset aktiivsust. Kliiniline uuring kinnitas efektiivsust, suurendas lihaskoe reservvõimsust ja vähendas lihaste väsimust füüsilise koormuse suurenemisega kooses.
AK19 – hingamiselundite peptiidifraktsioonid – saadud bronhide limaskestadest, omavad selektiivset mõju bronhide limaskesta rakkudele, normaliseerivad neis ainevahetust, suurendavad nende funktsionaalset aktiivsust. Kliinilises uuringus näidatud tõhusus bronhi funktsionaalse aktiivsuse taastamiseks mitmesuguse geneesiumi korral, sealhulgas ekstreemsete keskkonnategurite korral, pärast nakkuslike ja mitteinfektsioossete põletike teket, hingamisteede ägedaid ja kroonilisi haiguste korral, sealhulgas kroonilise bronhiidi ja suitsetajate bronhiidi, astma ja vananemisega, et säilitada hingamisteede funktsiooni.
AK20 – luuüdi peptiidifraktsioonid – saadud luuüdist, omavad selektiivset toimet hematopoeetilise süsteemi rakkudele, normaliseerivad neis ainevahetust, suurendavad nende funktsionaalset aktiivsust. Kliiniline uuring kinnitas hematopoeesi süsteemi funktsionaalse aktiivsuse taastumise efektiivsust erinevate geneeside käigus, sealhulgas väliskeskkonna ekstreemsete tegurite mõjul, pärast aneemiaga kaasnevaid haigusi, alatoitumust ja ka et vananemisel säilitamaks hematopoeesi süsteemi funktsiooni.
AK21 – kõrvalkilpnäärme peptiidifraktsioonid – saadud kõrvalkilpnäärmetest, omavad selektiivset mõju paratoerumäärmete rakkudele, normaliseerivad neis ainevahetust, suurendavad nende funktsionaalset aktiivsust. Kliinilistes uuringutes näidatud efektiivsus paratsüreoidsete näärmete funktsionaalse aktiivsuse taastamiseks mitmesuguse tekkimise häirete korral, kaasa arvatud hüperparatüreoidism, sealhulgas osteoporoos, luukoe demineraliseerimine, urolitiaas, lihasnõrkus ja hüpoparatüroidism, sealhulgas hüpokaltseemia, lihaste krambid, lihaste tuimus.

Tänaseks kokku 25 koespetsiifilist peptiidifraktsiooni – lisame vastavalt intellektuaalomandi taotluste rahuldamisele