VIVAX ActiveSlim Oranž 
LAITMATU SILUETT!

VIVAX ActiveSlim on saadaval – kui:
Oranž silueti modelleerimise ja anti-tselluliit kreem (koduseks kasutamiseks)
Oranž geel (professionaalseks kasutamiseks spetsiipiliste teraapiate juures)

VIVAX ActiveSlim koostises peptiidid koosmõjus Neovitin shensheni juurest valmistatud bio-antioksüdant kompleksi ja põisadru ekstraktiga:

  • Parandavad nahaaluste rasvade ja lihaskoe lipiidide ja süsivesikute metabolismi, säilitades rakulise hingamise protsessid optimaalsel tasemel. Hoiavad ära rasvade hoiuste akumuleerumise, optimeerides subkutaanse rasvhappega seotud ensümaatilisi protsesse, et põletada rasva ja muuta keha saledaks.
  • Reguleerivad neuroendokriinset funktsiooni, aitavad normaliseerida hormoonide taset ja seeläbi takistada tselluliidi arengut. Aktiveerivad ainevahetuse kudedes ja kiirendavad looduslike rasvade lõhustamist, normaliseerivad nahaaluse rasva lipiidide peroksüdatsiooni. Suurendavad kollageeni struktuuri ja põhjustavad naha, nahaaluse rasva, lihaste ja kõhre tõhusa pinguldamise, mis on vajalik ilusaks siluetiks. Neil on kõrge antioksüdantne aktiivsus.
  • Stimuleerivad kudede regenereerimist, koespetsiifiliste valkude sünteesimist, rakkude proliferatsiooni ja metaboolset aktiivsust, kiirendades rakkude uuenemist nahas ja naha all. Aktiveerivad sidekoe rakkude ja leukotsüütide funktsioon; neil on põletikuvastane, antioksüdant, immunostimulant ja stressivastane toime. Reguleerivad tselluliidi pärsitud rakulise koostoime protsesse ja võimaldavad vähendada kehakaalu kiiresti.
  • Reguleerivad veresoonte seintes ainevahetusprotsesse. Normaliseerivad vaskulaarset toonust. Taastavad tselluliidi poolt kahjustatud (lipodüstroofia) endoteliaalsete rakkude kihi veresoonte sisepinnal. Takistavad vere kolesteroolitaseme tõusu ja verehüübimise suurenemist mis põhjustab veenilaiendite tekkimist.
  • Taastavad tselluliidi poolt kahjustatud (lipodüstroofia) nahas mikrotsirkulatsiooni. Parandavad naharakkude toitumist ja vähendavad tselluliidi arengu aluseks olevat hüpoksiat.
  • Aitavad kaasa kollageeni struktuuri tugevdamisele ja naha efektiivsele pingutamisele, suurendades valgu sünteesi naha, nahaaluse rasva, lihaste ja kõhre rakkudes.

Loe lisaks:

0

Your Cart